FAQ

KIERUNKI Z KTÓRYCH POMAGAMY PRZY PISANIU PRAC

Ekonomiczne i Administracyjne

Pedagogiczne

Społeczne

Humanistyczne

Medyczne

Inżynieryjno –Techniczne

Informatyczne

Produkcji i Przetwórstwa

Biologiczne

Architektury i Budownictwa

Rolnicze, Leśne i Rybactwa

Prawne

i inne…

STANDARD FORMATOWANIA

Czcionka :                                         12, Times New Roman

Odstępy:                                           1,5

Marginesy:                                        3,5 / 2,5

Odstępy między wierszami:             Auto

Przypisy u dołu strony:                    czcionka 10, Times New Roman

Teksty tytułu rozdziału:                     czcionka 17, Times New Roman

Format:                                              MS Word

REALIZACJA ZAMÓWIENIA

Po zaakceptowaniu przez Ciebie naszej oferty, wymagane jest uiszczenie przedpłaty w formie zaliczki. Jak tylko zostanie ona zaksięgowana, rozpoczynamy prace nad Twoim zleceniem. W zależności od jego objętości i ustalonych płatności ratalnych, będziesz na bieżąco otrzymywał jego fragmenty, raz, żebyś mógł kontrolować postępy, dwa, abyś w porę mógł zgłaszać ewentualne poprawki. Po opłaceniu całości, otrzymasz materiały ściśle według Twoich uwag i wytycznych.

POPRAWKI

Poprawki są wliczone w cenę. W przypadku zajścia konieczności dokonania poprawek, należy przesłać nam stosowne wytyczne. Koniec zlecenia następuje dopiero wtedy, kiedy będziesz w pełni usatysfakcjonowany z rezultatu.

JAKOŚĆ

Współpracujemy jedynie z wysoko wykwalifikowanymi absolwentami szkół wyższych w Polsce jak i za granicą. Do naszych współpracowników należą m.in.: docenci, profesorowie, doktorzy, inżynierowie, magistrowie jak i pracownicy naukowi. Jeżeli dodamy do tego naszą wewnętrzną selekcję autorów, możesz być pewny najwyższej jakości oferowanych przez nas usług.

CZAS OCZEKIWANIA

Czas oczekiwania zależy od takich czynników jak: objętość zadania, jego kompleksowość czy dostępność materiałów.  Poprawa nadesłanego tekstu o objętości ok. 60 stron to około 7 dni. Pomoc w organizacji badań to również okres około tygodnia. W nagłych przypadkach, jest możliwość przyspieszenia prac, tak abyś dotrzymał swojego terminu! Mniejsze prace realizujemy praktycznie „od ręki”, przykładowo pomoc przy zredagowaniu spisu treści czy utworzeniu bibliografii realizujemy już w przeciągu 24 godzin.

DYSKRECJA

Wiedz iż zapewniamy Tobie całkowitą anonimowość i dyskrecję. Twoje dane w żadnym razie nie będą udostępnione osobom trzecim jak i użyte do celów innych, niż sama realizacja zamówienia. Jeżeli sobie tego nie życzysz, możesz całkowicie zrezygnować z podawania jakichkolwiek danych osobowych.

DZIAŁALNOŚĆ

Nasz serwis prowadzi zarejestrowaną i przede wszystkim legalną działalność. Na życzenie klienta wystawiamy rachunki. Co więcej, istnieje możliwość spisania dodatkowej umowy. W takich przypadkach, prosimy o poinformowaniu nas o tym w dniu złożenia zamówienia.

 CO OBEJMUJE POMOC?

Pomoc obejmuje, redagowanie bibliografii, korektę składni, interpunkcji, ortografii, tworzenie hipotez oraz celów badawczych, korekty edytorskie, tłumaczenia, spisanie biografii, pomoc przy wyborze odpowiedniej literatury, konsultacje dotyczące tworzenia tekstów, warsztatu pisania, budowy prac, analizy finansowe, analizy statystyczne, audyty, tworzenie biznesplanów, etc.